Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.


Dostępność produktów

Przy każdym produkcie (np. zasilacz hydrauliczny lub siłownik hydrauliczny wargi) jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych lub nietypowych, jak np. poduszki do uszczelnień pneumatycznych, części do bram harmonijkowych lub niektóre elementy mechaniczne platformy załadunkowej hydraulicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Każdy towar w przypadku płatności przelewem wysyłamy (o ile jest na stanie magazynowym) zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga: Koszty dostawy części o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze (dostawy całopaletowe) takich jak: segmenty lub panele bramowe, profile bram szybkorolowanych i szybkobieżnych, mostki przeładunkowe, elementy ramp przeładunkowych lub pomostów i platform hydraulicznych itp. (produkty, które można zamówić tylko przez e-mail), również dostawa zagraniczna, ustalane są każdorazowo indywidualnie z firmą spedycyjną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl