O firmie

Sklep internetowy Gates-parts - oryginalne części zamienne Hormann, to kolejny krok w rozwoju naszego ciągle dynamicznie rozwijającego się rynku bram przemysłowych i systemów przeładunkowych w Polsce. Nasz pierwszy, uruchomiony w 2012 roku sklep internetowy z częściami zamiennymi do bram przemysłowych: segmentowych, szybkobieżnych i rolowanych oraz ramp i systemów przeładunkowych odniósł duży sukces na rynku krajowym, jak również rynku EU i poza nią. Jesteśmy przekonani, że i tym razem wniesiemy wiele do już rozbudowanego e-handlu w Polsce.

Nasza Spółka, to sprawdzony i rzetelny dostawca produktów gotowych oraz części zamiennych. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym i Autoryzowanym Serwisem Hörmann. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na przeróżnych inwestycjach oraz dużej ilości kontraktów serwisowych umożliwia nam właściwy dobór i optymalizację części zamiennych dla naszych stałych Klientów serwisowych, jak również firm współpracujących w zakresie dystrybucji części zamiennych oraz Klienta końcowego, kupującego części zamienne na własny użytek.

W naszym kolejnym e-sklepie również nie będziemy sprzedawali zamienników lub części używanych, czy z odzysku. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie elementy i podzespoły najwyższej jakości i części serwisowe prosto od producenta, firmy Hormann. Jako pionierzy polskiego rynku e-handlu części serwisowych i zamiennych mamy nadzieję, że po raz kolejny sprostamy wymaganiom naszych Klientów i po raz kolejny odniesiemy sukces, na który składa się praca naszych pracowników oraz firm współpracujących z naszą Spółką.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail [email protected] lub telefonicznie pod numerem 880-718-808.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół sklepu
Gates-parts - oryginalne części zamienne Hormann

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl